WhatsAround Nedir? Nasıl para kazanılır? (Güncel bilgiler)

WhatsAround Nedir? Nasıl para kazanılır? (Güncel bilgiler)

Şubat 21, 2020 2 Yazar: dilimiz

WhatsAround Para Kazanma Yolları

WhatsAround Nedir? : ABD silikon vadisi merkezli bir platform, çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz potansiyeli gerçekten çok yüksek bir sistem olduğunu söyleyebilirim. Platform instagram benzeri bir resim paylaşım platformudur. İnstagramdan farkı ise WhatsAround’da mevcut resimlerinizi paylaşamıyorsunuz anlık resim çekerek paylaşabiliyorsunuz. Yani galerinizde hali hazırda var olan bir resmi paylaşamazsınız.

Öncelikle Buradan üye olmanız gerekiyor sonrasında profilinizi tamamlayarak 10 Shotcoin kazanacaksınız, profil resmi ekleyerek 2 Shotcoin kazanacaksınız ve ilk resminizi paylaşarak 1 Shotcoin kazanacaksınız.

Shotcoin Nedir? Nasıl Kazanılır?

1- Arkadaş Daveti

Arkadaşlarınızı bu sisteme dahil ederek daha fazla kazanabilirsiniz.

  • a- Sizin referanserans linkiniz ile sisteme dahil olan her 1 kişiden 13 Shotcoin kazanırsınız.
  • b- Sisteme dahil olan alt üyeniz profilini tamamladığı taktirde kendisi 10 Shotcoin kazanıyor bunu yukarıda belirtmiştim ancak bunun yanı sıra siz de 10 Shotcoin kazanıyorsunuz.
  • c- Profil resmi eklediğinde de kendisi 2 Shotcoin kazanırken aynı şekilde size de kazandırıyor.
  • d- Alt üyeniz ilk remini paylaştığında ise ikiniz de 1 er Shotcoin kazanırsınız.
  • e- Alt üyenizin level atlaması ile birlikte kendisi ne kadar kazanırsa size de aynı adette Shotcoin kazandırır.

100 Shotcoin Nasıl Kazanılır? : Sizin davet linkiniz ile sisteme katılan alt üye sayınız 10 a ulaştığında 100 Shotcoin elde edersiniz.

300 Shotcoin Nasıl Kazanılır? : Yine davetiniz ile sisteme katılan alt üye sayısı 20 olunca 300 Shotcoin daha kazanmış olacaksınız.

2- Günlük Sp Hedeflerinizi Yapın

Sp nedir, Nasıl Kazanılır? : Bu paylaştığınız fotoğrafların kalitesi ve aldığı beğeni ile alakalıdır. Fotoğraflarınız ne kadar beğenilirse sizde o kadar sp kasmış olursunuz. Ayrıca siz başkasının fotoğrafını beğendiğinizde 1 sp kazanırsınız, yorum yaptığınız d ise 2 sp kazanırsınız. Bu işlemleri günlük rutin haline getirip yapmanız halinde Shotcoin kazanmanın ne kadar kolay olduğunu gördünüz. Kazandığınız Shotcoinler bekleyen bakiye ye aktarılır ve yapılan denetleme sonrasında (Bu 10 Gün kadar sürebiliyor) kazancınıza eklenir. Kazandığınız bu coinlerle uygulama marketinden ethereum alabilirsiniz.

WhatsAround’da İzin Verilmeyen Paylaşımlar

Bu sistemde cinsel, şiddet veya yasa dışı bahis tarzı paylaşımlar yasaktır, Bu tarz paylaşımlar yapmanız halinde gönderdiğiniz resimler onaylanmayacaktır, bu konuda dikkatli davranmanızda fayda var yoksa sonra resimlerim neden onaylanmadı diye arayış içine girebilirsiniz.

WhatsAround Hile Var mı?

WhatsAround’da paylaşım yaptığınız lokasyon çok önemlidir, daha doğrusu paylaşım yaptığınız lokasyonda WhatsAround kullanıcısı ne kadar fazla ise o kadar fazla beğeni alırsınız bu da aynı oranda kazanç elde etmeniz anlamına gelir. Tam olarak bu noktada hile girişimleri yapılmaktadır, baştan belirtiyorum ki sahte GPS uygulamaları ile WhatsAround’u kandırmanız imkansız. Yani cevap WhatsAround Hilesi yok.

WhatsAround WOW Nedir?

WOW konusunda şunu baştan belirtelim sonra detaylara geçelim karşılıklı WOW atılır, WOW atana WOW atarım tarzında yapacağınız paylaşımların bir faydası yoktur aksine zararı vardır. WOW konusunda WhatsAround diyor ki! eğer fotoğraf kaliteli ise WOW atın, değilse atmayın yani kaliteli fotoğraflara WOW atacağız kalitesiz olanları raporlayacağız en önemlsi de kaliteli fotoğraflar yayınlayacağız ki aldığımız WOW’lar WOW dan sayılsın.