En ucuz televizyon nereden alınır?

En ucuz televizyon nereden alınır?

Merhabalar bu makalede sizlere en ucuz tv alma yöntemlerinden bahsedeceğim ve en ucuz tv nereden alınır? Nasıl alınır? eksiksiz olarak bilgi vereceğim.

Öncelikle televizyon almaya karar verdiniz ve nasıl bir tv alacağınız konusunda kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Bu kararsızlık halinden kurtulmak ve doğru tv seçimi yapabilmek için Televizyon alırken dikkat edilmesi gerekenler başlıklı yazım size tam bir rehber olacaktır, kesinlikle okuyun öyle tv alın.

Alacağınız tv marka modeli belli oldu ancak kafanızda ki soru en ucuz televizyon nereden alınır? sorusu olacaktır. Bu yazıyı dikkatli okumanız halinde belirlediğiniz televizyonu en ucuz fiyattan alabileceğinize garanti veriyorum.

En Ucuz Televizyon Nereden Alınır?

En ucuz tv her yerden alınabilir, bunun için yapmanız gereken bir kaç işlem ve sabretmeniz gereken kısa bir zaman dilimi var.

Ucuz televizyon almak için seçebileceğiniz birçok kanal vardır, bunlar teknoloji mağazaları, internet shoplar veya yerel bir mağaza olabilir.

En ucuz tv her zaman internet shoplarda bulunur yani hepsiburada.com, n11.com, gittigidiyor.com v.b alışveriş sitelerinden ürün almanız halinde mağazaya oranla daha ucuz olacaktır bu internet satışının değişmez kuralıdır.

İnternetten Tv Almanın Püf Noktaları

İnternetten televizyon almanın mağazadan almaya oranla daha ucuz olduğundan bahsettim. İnternetten ucuz tv almanın yolu nedir? ondan bahsedeyim;

Televizyon modeliniz belli oldu ve önce mağaza fiyatına bakacağız. Örneğin samsung tv modellerinden 55NU7400 modeline odaklanalım bu 4k televizyonu ucuza getirmeye çalışacağız.

Öncelikle vatanbilgisayar.com, teknosa.com ve mediamarkt.com fiyatlarına bakmayı düşünürüz. Bu noktada şu bilgiyi de size vereyim bu üç mağazanın da satış fiyatları %95 ihtimalle aynı olacaktır çünkü ortada bir rekabet var ve bir mağazanın yaptığı kampanyayı diğeri kesin yapıyor. Bu nedenle sadece bir tanesinin fiyatına bakmanız yeterli olacaktır ancak siz kafanızda soru işareti kalmaması adına hepsine göz atabilirsiniz.

Mağaza fiyatlarına baktıktan sonra n11.com ve hepsiburada.com. fiyatlarına bakacağız. Bu iki alışveriş sitesine kesin bakın çünkü bu iki site de farklı fiyatlar olabiliyor veya birbirlerinden daha uygun fiyatlara ürün satışı bulabiliyorsunuz.

En ucuz televizyon nereden alınır? 1 – en ucuz tv almanın kesin yolu
En ucuz televizyon nereden alınır? 3 – en ucuz tv hepsiburada

Evet şu an ki fiyatları gördük vatanbilgisayar da 5799 tl olan tv n11 de 5100 hepsiburada da 4849 tl peki en ucuz tv fiyatı hepsiburada bulunuyor hemen alacak mıyız?

Hayır! Bu şekilde tespit yaptık ve hemen almayacağız yapacağımız bir kaç işlem daha var biz en ucuz tv alma yollarını arıyoruz bu fiyatlardan herkes alıyor bir farkımız olmalı değil mi?

Aradığımızı Bulmaya Çok az Kaldı

Bu fiyatlarla birlikte teknoloji mağazalarını tek tek ziyaret edip orada görüştüğümüz satış danışmanlarına durumu anlatıyoruz ve daha uygun fiyat vermelerini istiyoruz.

Teknoloji mağazalarında fiyat verme durumu biraz karışık şöyle ki bazen bir ürüne 500 tl indirim yapabilirken bazen 50 tl fiyat indirimi yapmazlar.

O gün ne kadar şanslı olduğunuza bağlı olarak bu fiyatları istiyoruz samsung tv en ucuz hepsiburada üzerinden satılıyordu 4849 tl altında bir fiyat alabilirseniz ürünü alın, alamazsanız bekleyin ve gece kampanyalarını takip etmeye başlayın bu en fazla bir haftanızı alır.

Gece kampanyası nedir? vatanbilgisayar ve mediamarkt firmalarının gece 10 ile sabah 10 arası web e özel kampanyalarıdır. Bu kampanyalar öyledir ki burada bulacağınız fiyatı başka yerde bulmanız imkansız ötesidir.

Gece almayıp sabah mağazaya gidip o fiyatı sormanız mağaza çalışanını bile şaşırtır. Belirlediğiniz tv yi gece kampanyasından takip ederek alırsanız en ucuz tv fiyatını veren hepsiburada dan daha ucuza almış olacaksınız. hayırlı Olsun.

Gelelim işin diğer boyutuna, ben internete güvenmiyorum gider mağazadan alırım diyenler elbette olacaktır. Onlar için de bir yol var;

En Ucuz Tv Satan Mağaza Hangisi

Evet en ucuz tv nereden alınır? Hangi mağaza daha ucuz tv satar? Cevaplayalım;

Yukarıda bahsettiğim ilk kısmı yaptınız ve eliniz de en ucuz tv fiyatı olarak hepsiburada fiyatı var. Bu fiyatla birlikte Teknosa, Medimarkt ve Vatanbilgisayar’a gidip fiyat almaya çalışacaksınız bu fiyatın altında bir fiyat alamadığınızı varsayıyorum.

Bu durumda 3 mağazanın da görüştüğünüz çalışanına bir irtibat numarası bırakıp fiyatın istediğiniz düzeye gelmesi halinde sizi aramasını söylüyorsunuz.

Mağazadan ayrılıp bekliyorsunuz herhangi bir mağaza çalışanı sizi arayacaktır, örneğin vatanbilgisayar çalışanı tarafından arandınız fiyat düştü diye gidip görüşün oradan aldığınız fiyat ile birlikte teknosa ve mediamarkt a gidip vatanbilgisayar bu fiyatı verdi altında bir fiyat verirseniz sizden alacağım diyerek kesinlikle daha uygun bir fiyata alıp çıkabilirsiniz.

Tüyo : En uygun tv fiyatları ayın son haftasonunda olur. 😉

Bu yazım da sizlere en ucuz led tv nereden alınır? sorusunun kesin ve net cevabını verdim. Umarım yazıda ki teknikleri uygulayarak ucuz alım yaparsınız. Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşmayı unutmayın herkesin ucuz led tv alma ihtiyacı vardır.

Mutlaka okumalısın: Televizyonun icadı