Elton 40″ EL40DLK0938 İnceleme (Detaylı)

Elton 40″ EL40DLK0938 İnceleme (Detaylı)

Bu gün sizler için Elton 40″ EL40DLK0938 tv modelini incelemeye alacağım. Özellikle A101 tarafından satışa çıkarılmasının ardından ünlenen Elton 40″ EL40DLK0938 modelinin teknik özellikleri ve kullanıcı yorumları bakımından detaylı incelemeye tabi tutacağım.

Öncellikle ürün hakkında merak edilen ve çokça sorgulanan soruları sizlerle paylaşacağım sonra da tek tek cevaplarını vereceğim.

 • 1- elton tv servis, elton televizyon servisi, elton tv yetkili servisi, elton garanti
 • 2- elton hangi marka, elton hangi markanın, elton hangi ülkenin markası, elton hangi markanın yan ürünü, elton hangi firmanın, elton ne malı, elton nerenin malı, elton neyin yan ürünü, elton tv kimin, elton kimin ürünü
 • 3- elton nasıl, elton tv nasıl, elton tv alınır mı

Yukarıda Elton 40″ EL40DLK0938 hakkında almış veya alacak olan tüketicilerin en çok sorguladığı sorular var Elton 40″ EL40DLK0938 tv’nin en çok merak edilenlerini gruplandırdım ve cevaplandırmaya başlayalım.

1- Numaralı kısımda ki tüm sorgular Elton 40″ EL40DLK0938 garanti şartları ve yetkili servis bilgileri nedir? diye özetlenebilir.

Elton 40″ EL40DLK0938 Garanti Şartları ve Yetkili Servis Bilgileri

Önemli : Elton 40″ EL40DLK0938 kurulumu müşteri tarafından ya da servis tarafından yapılabilmektedir. Elton ürünlerini servis kurması halinde 75TL ücret almaktadır.

Elton 40″ EL40DLK0938 40 uydu alıcılı smart led tv SUNNY garantisi altındadır ve garanti süresi 2 yıldır. Elton tv kurulum işlemleri için aşağıdaki irtibat bilgilerini kullanabilirsiniz veya (www.sunny.com.tr) web adresi üzerinden daha detaylı iletişim seçeneklerine göz atabilirsiniz.

SUNNY Çağrı Merkezi : 444 9 666 / 0212 412 12 12

Elton a101 tv kategorisinde farklı modelleri ile yer almaktadır. Ben sadece Elton 40″ EL40DLK0938 modelini inceledim ancak verdiğim bilgilerin teknik özellikler kısmı dışındakiler tüm elton tv modelleri için geçerlidir.

2- Numaralı kısımda Elton markasının hangi ülkede üretildiği ve hangi markanın yan ürünü olduğu sorgulanmakta.

Elton Hangi Ülkenin ve Hangi Markanın Yan Ürünü

Yukarıda Yetkili Teknik servis bilgilerini paylaşırken aslında bu sorunun cevabını da vermiş oldum ancak tekrar kısaca belirtmekte fayda var.

Elton Türkiye’nin yerli ürünüdür ve SUNNY markasının alt ürünüdür.

3- Numaralı kısımda Elton tv markasının nasıl olduğu sorgulanmış.

Elton Tv Nasıldır? Alınır mı?

Elton marka sunny alt ürünüdür ve sunny den kalite olarak bir farkı yoktur. Kalite olarak çok üst düzey beklentiniz olmasın ancak günümüz şartlarında şu an ki satış fiyatının hakkını verecektir. Ayrıca asıl ele aldığımız Elton modeli olan 40″ EL40DLK0938 fiyat bilgisni de paylaşmadan geçmeyelim bu ürünü A101 üzerinden 1299 Tl ödeyerek alabilirsiniz.

Elton 40″ EL40DLK0938 Özellikleri

 • Smart ( Dahili Wi-Fi)
 • 400 Hz
 • 2×8 W ses çıkışı
 • 2 adet HDMI girişi
 • 1 adet USB girişi
 • Coaxial ses çıkışı
 • PC IN(VGA üzerinden)
 • PC audio ses girişi
 • ETHERNET (RJ 45) girişi
 • 2 yıl garanti
 • Uydu Alıcısı Haricidir.

Ürün fiyat performans olarak ideal diyebilirim. Ayrıca bazı kullanıcılar tarafından Elton plazma tv olarak belirtilmiş bunu düzeltelim tüm ELTON tvler plazma değil LED panele sahiptir.

Önemli : Kutusu hasarlı olan Televizyonları tespit ettiğiniz takdirde, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü kabul etmeyiniz.

En çok sorgulanan bir diğer konu da Elton şikayetleri bu konuda da bir araştırma yaptım ve genel olarak Elton markası için yapılan şikayetleri araştırdım. Ürünü alıp almayacağınıza karar vermeden önce (https://www.sikayetvar.com/elton) Şikayetleri okumanızı öneririm.

Bu ürünü almaktan vazgeçmeniz halinde farklı bir markayı teknoloji mağazaları ya da internet mağazaları üzerinden nasıl değerinin altında bir fiyata alabileceğinizi detaylıca yazdığım yazımı buradan inceleyebilirisiniz.

Mutlaka okumalısın: Televizyonun icadı